Ford tranzit 2002

Shitet nga: Gramos 15 Maj 11:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 13 490 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Fier
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Ford
Modeli: Transit
Ford tranzit 2002 motor 2.0 TDI I Gatshem per xhdo lloj prove
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim