Rimorkio vetshkarkuese

Shitet nga: dorian 12 Pri 18:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

40 000 LEK   60 000 LEK

Komuna: Fier
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Ford
Modeli: Model Tjeter
karroceri fordi kamjoncine 250 cm e gjat dhe 190 cm e gjer dopjo gome.cmimi i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim