Kamion Daf lf 45

Shitet nga: Fatos 16 Gush 09:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

11 600 EUR   14 000 EUR

Komuna: Fier
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: DAF Trucks
Modeli: Model Tjeter
Shitet daf lf 45 per arsye mos perdorimi makina eshte targuar per here te ne maj 2015 dhe ka kryer 1 rruge ne dy muaj ne firenze itali 50 mij kilometra gjithsej ne 3 vjet .
Viti 2005
Km 612000
Automat
6.2 tone
Pedan
Kamera mbas
Kasoni 5.8x2.5x2.5
17 l per 100 km
3900cc
Krevat
Letra per nje vit
Gjendja e shkelqyer te gjitha sherbimet te bera ne kohe jasht shqiperise. Mundesi nderrimi Per me teper info . 0695547981

Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim