Prodhim te makinerive te renda !

Shitet nga: Prodhim te makinerive te ndryshme 03 Maj 15:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 22 480 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 000 EUR

Komuna: Fier
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: DAF Trucks
Modeli: CF
Bejme te mundur prodhimin e xhdo lloj makinerie gerrmuse prodhimin e sondave te cpimit! Dhe shuume paisje te tjera ! Cel 0692499681
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim