KAMION DAF 85 CF 330

Shitet nga: Asim Delibashi 15 Gush 19:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

9 500 EUR

Komuna: Fier
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: DAF Trucks
Modeli: CF
Kamioni vetshkarkues,, 4 akse,, goma te reja,kamio CF me 16 marshe, kazan hekuri 18 m³,,kamjoni eshte ne gjendje shume te mire teknike,,gati per pune
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim