Jcb 3cx//1998//ne gjendje perfekte

Shitet nga: Auto606 Sot 14:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

18 500 EUR

Komuna: Fier
Makina : Makina ndërtimi
Skrepi eshte ne gjendje te mire teknike dhe inxhinjerike.Skrepi shitet per arsye mosperdorimi ose emigracioni i gatshem per cdo lloj prove.
Per me shume info kontakt ne 0696376606
Cmimi i diskutushem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim