Shiten larese site dhe transportier

Shitet nga: saimir 13 Gush 12:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

14 000 EUR

Komuna: Fier
Makina : Makina ndërtimi
Shiten te kompletuara me Elektromotora
Shiten per arsye mosperdorimi te gjitha 14 💶
Esht edhe bunkeri shiten edhe vec e vec
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim