Vile nje kateshe Qender Belsh

Shitet nga: Konstantin Basho Dje 01:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

80 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: 31 Gusht, Belsh
Sipërfaqe: 100 m2
Numri i kateve: 1 kat
Për vendbanimin: Shtëpi e veçuar, Rinovuar
Ngrohje: Nuk ka
Komuna: Elbasan
Shitet vile nje kateshe (e mirembajtur) me siperfaqe 100m2 dhe truall 350m2 ne Qender Belsh.
Distanca nga qendra e qytetit eshte 50m; 20m nga rruga 31 Gushti.
Shtepia ka 2 dhoma gjumi, 1 salon, 1 guzhine, 1 tualet, edhe ballkon te madh.

- Mund te ndertosh edhe kat te dyte.
- Mund te shfrytezohet edhe per biznes
- Pjeserisht e mobiluar ne guzhine

Cmimi i shitjes i negociushem.
Priten klient serioz.

Celular (Whatsapp): 00306988712715 (tilefon Grek)
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim