Vile 2 kateshe ne Elbasan

Shitet nga: Meritan 17 Sht 17:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

130 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 240 m2
Numri i kateve: 2 kat
Ngrohje: Qendrore
Komuna: Elbasan
Vile 2 kate 600 m2 truall buze rruges kryesore me hipotek me kaldaj dhe kondicioner.shitet ose nderrohet me apartament.dyqan ose ferme.+306932200317
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim