Shume prane Universitetit Alexander Xhuvani

Shitet nga: Endri 02 Sht 19:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

6 500 000 LEK

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 210 m2
Numri i kateve: 1 kat
Ngrohje: Nuk ka
Komuna: Elbasan
BANESA 111 M2 ESHTE NJEKATESHE DHE NDODHET SHUME PRANE GODINES QENDRORE TE UNIVERSITETIT ALEKSANDER XHUVANI. ESHTE E NGRITUR NGA TOKA ME TRE KEMBE SHKALLE DHE ESHTE AKTUALISHT E MBULUAR ME SOLETE. BANESA ESHTE E DHENE ME QIRA DHE E KOMPLETUAR PER STUDENTE. KA NE PERDORIM 210 M2 TOKE TE MBJELLE ME PEME FRUTORE DHE TE RRETHUAR ME MUR. BANESA ESHTE E PAJISUR ME DEPO E CILA NDODHETNE NJE CEP TE KOPSHTIT SI DHE ME GARAZHD PER FUTJEN E MAKINES. SHITET 6.5 MILJON LEKE TE REJA (CMIM I DISKUTUESHEM). PER ME TEPER INFORMACION LUTEMI TE NA KONTAKTONI NE NUMRIN 00306930899654
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim