Shtepi private ne Elbasan 329 metra katrore

Shitet nga: Xhaferr Sot 11:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

115 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 329 m2
Numri i kateve: Kati përdhes të lartë
Ngrohje: Elektricitet
Komuna: Elbasan
Shitet shtepi private.2 dhoma gjumi,nje guzhine,sallon te madh plus korridor plus dhome tharje plus banjo. Prane shtepise ndodhet nje ambient rreth 50 metra katrore i cili mund te sherbeje si garazh ose dyqan. Shtepia shitet e mobiluar.
Shtepia ndodhet 30 metra nga rruga kryesore dhe 300 metra larg qendres se qytetit.
Nr kontakti :0672050121
Cmimi 115.000 euro (i negociueshem.)
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim