Shtepi ne shitje

Shitet nga: Zhani 05 Sht 16:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

165 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Adresa: Parku rinia
Sipërfaqe: 300 m2
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar
Ngrohje: Nuk ka
Komuna: Elbasan
Shitet shtepi 3 kateshe e re 300m2 ne truall 250m2,ndodhet 100m nga parku rinia, e ndertuar me projekt nga greqia me strukture betoni kunder termetit .muret jane dopjo tulle me polisterol 7cm ne mes,dhe e mbuluar me cati.Shtepia eshte e ndertuar me leje te regullt i ka te shlyera te gjitha detyrimet ndaj shtetit dhe sigurimet shoqerore deri ne perfundim.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim