Shtepi ne shitje

Shitet nga: Artan 28 Gush 12:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

200 EUR

Numri i dhomave: 9
Adresa: Rruga Sava Papajani, Nr 13.
Sipërfaqe: 400 m2
Numri i kateve: 3 kat
Ngrohje: Elektricitet
Komuna: Elbasan
Shtepi private. siperfaqe trualli 400 m2, siperfaqe ndertimi 125 m2 kati i pare, 125 m2 kati i dyte, 45 m2 kati i trete. Parkim per dy automjete brenda shtepise, Kati i pare perbehet nga 4 dhoma, ambjent gatimi, banjo etj. Kati i dyte perbehet nga 4 dhoma e banjo etj. Kati i trete dhome ndenje me oxhak etj. Kopeshti permban peme te ndyshme e i sistemuar. Shtepia eshte e dhene me qera qe prej Shtator 2009 deri Shtator 2024, me kontraten perkatese me nje Shoqate. Vlera eshte e kenaqeshme dhe paguhet çdo 3 muaj paradhenie, Nese Ju interesojne qeraxhinjte mund te vazhdosh kontraten edhe me riperseritje, nese jo marr persiper prishjen e kontrates se qerase kur ju doni. Vleresimi i pasurise eshte kryer ne vitin 2012 prane Hipotekes e eshte vleresuar me Vleresimin e References se Shtetin ne afro 20.000.000 leke te reja dhe jane shlyer detyrimet tatimore te pronesise e vleresimit, Shitet 200.000€. Adresa prane Shkolles Imelda Lambertini, Rruga Sava Papajani, Nr 13.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim