Shtepi ne Gjinar

Shitet nga: Shtepi ne Gjinar 02 Sht 18:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 000 000 LEK

Numri i dhomave: 3
Adresa: Gjinar
Sipërfaqe: 72 m2
Numri i kateve: 1 kat
Ngrohje: Pemë
Komuna: Elbasan
Shitet shtepia ne qender te Gjinarit turistik te Elbasanit. 2+1 kati i pare i pallait 2 katesh e rregulluar plus ka dhe oborr para te rrethuar si ne foto. Njera nga dhomat eshte bere shtese dhe eshte mare leja por si ka dale akoma legalizimi ndersa pjesa tj 1+1 eshte me tapi te . Ka dhe mobilje brenda si 3 divane 2 krevate lavatrice stufe druri 500 mij lekeshe si e re, kundrabuve tavoline etj.
Te interesuarit te na kontaktojne. Ju lutem vetem
telefonata serioze.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim