Shtepi ne elbasan. Okazion !!

Shitet nga: Olti Biqiku 01 Sht 11:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

80 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 215 m2
Numri i kateve: Terren
Ngrohje: Elektricitet
Komuna: Elbasan
Okazion. Shtepia ndodhet ne lagjen Clirimi ( namazjaja) mbrapa parkingut te autobuzave tek ‘pallati italian’. Muret dhe catia jane te shtepise aktuale.Me bazament dhe per kat te dyte. Cmimi i diskutueshem. Gjithashtu dhe me klering , por me cmim tjeter. Vetem telefonata serioze.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim