Shtepi banimi Elbasan 1400 m2 toke (me hipoteke)

Shitet nga: Erjon 21 Gush 13:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

85 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150 m2
Numri i kateve: 2 kat
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Elbasan
Shtepi banimi 2 kate bànim + 1 bodrum (ne total 210 m2 e hipotekuar) si dhe mundesi per shtese shume e fàvorshme. Shtepia ndodhet nè nje parcele 1400 m2 dhe vetem 5 km nga godinà e Bashkise se Elbasanit pikerisht ne kilometrin e 3-te pergjate rruges Elbasan-Gjinar. Ky ambjent eshte shume i shendetshem per banim pasi mjedisi dhe pozicioni gjeografik ofrojne qetesi dhe mbrojtje nga ndotja e qytetit dhe gjithashtu eshte shume i pershtatshem per biznes pasi shtepia ndodhet ne ane te parceles duke e lene te lire per shfrytezim hapesiren e tokes (magazine, pemtari, etj ) dhe ne dy ane kufizohet me dy rruge(me rrugen kryesore Elbasan- Gjinar dhe nje rruge dytesore sic ilustrohet ne foto). Aktualisht toka ka shumllojshmeri pemesh frutore ne prodhim(rreth 20 lloje). Uje burimi 24 ore. Kjo prone esht nje investim i sigurte ne te gjitha kendveshtrimet. Cmimi i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim