Shitet shtepia

Shitet nga: ... 04 Sht 13:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 58 m2
Numri i kateve: 2 kat
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Elbasan
Shitet. Apartamet 58 m/2 Apartamenti eshte i rinovuar. Ka dy dhoma, sallon, kuzhine, WC Apartamenti posedon Tapi dhe dokumeta te rregullta. Çmimi 25. 000 euro. Apartamenti ndodhet ne Lagjen Vullnetari. Kati i dyte hyrja anesore. Mund te me kontaktoni me kete numrin 0676378270 ose ne numrin tjeter Whatsapp Viber 00491782368147
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim