Shitet shtepia

Shitet nga: ino 18 Sht 20:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Lagjia Partizani Rruga Mustafa Skuqi
Sipërfaqe: 645 m2
Numri i kateve: Terren
Ngrohje: Nuk ka
Komuna: Elbasan
Shitet shtepia 645 m2 me tapi te re e nxjerrur ne 2015. Cmimi diskutueshem ose jepet dhe per ndertim pallati
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim