Shitet Shtepi Private

Shitet nga: Petri 23 Gush 18:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Adresa: Llagja shenkoll Perballe pishave Lokal Natyres qet
Sipërfaqe: 160 m2
Numri i kateve: Terren
Për vendbanimin: E mobiluar
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Elbasan
shitet shtepi 2 dhoma me permasa 4*4 Guzhina 4*8 veranda 4*12 dhe banjo Ka dhe 900 m2 toke
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim