SHITET SHTËPI PRIVATE + DYQAN NË LAGJEN KALA , ELB

Shitet nga: Geni 05 Sht 12:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

7 000 000 LEK

Numri i dhomave: 4
Adresa: Lagja Kala
Sipërfaqe: 87 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar
Ngrohje: Elektricitet
Komuna: Elbasan
Shitet shtëpi private + dyqan me sipërfaqe totale 86.75 m² në Elbasan . Dyqani ka sipërfaqe 25 m² me lokacion të favorshëm në rrugën Egnatia . Shtëpia përbëhet nga 4 dhoma , 1 banjo , 1 kuzhin dhe 1 verandë . Çmimi për shitje është 70,000,00 Lekë / Total .

👉 Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni ☎️ 069 703 2246
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim