Shitet ose jepet me qera

Shitet nga: Dritan 06 Sht 15:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130 m2
Numri i kateve: Më shumë se 4 kate
Ngrohje: Qendrore
Komuna: Elbasan
Shtepia esht e mobiluar me te gjitha kushtet dhe kondicioner ,me 2 dhoma gjumi, 1 guzhin 2 banjo dhe 2 ballkone,kati i 8 me ashensor,ndodhet ne nje pallat te ri tek markata.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim