Shitet ndertesa

Shitet nga: Tosi Sot 02:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

45 000 000 LEK

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 140 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Ndërtesë e re
Ngrohje: Nuk ka
Komuna: Elbasan
Shitet ne cerrik lagjja nr3 tek ish serat 1500m2 tok ne te cilen ndodhet skelet betoni projektuar per shtepi dy kateshe me punim shume cilesor. Ndodhet dhe nje magazine po aty .toka eshte e rrethuar me blloqe dhe rrjete ..disponon kontrate dritash kanalizime etj .me tapi te re .cmimi I diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim