Shitet, Apartament 4+1, Elbasan

Shitet nga: Orlind 19 Sht 18:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

108 000 EUR   120 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 187 m2
Numri i kateve: 1 kat
Ngrohje: Qendrore
Komuna: Elbasan
Shitet apartament në Elbasan në rrugën Institut.Apartamenti ndodhet në katin e 8 banim të një pallati të ri dhe të mjaft mirë administruar. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 187m2 dhe është i organizuar si në vijim: ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 4 dhoma gjumi, 3 tualete, 3 ballkone. Apartamenti shitet bosh.Orientimi i tij perëndim mundëson shtëpisë ndriçim në pjesën më të madhe të ditës. Vendndodhja e apartamentit të ofron lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës (qetësinë, sigurinë , ajrin e pastër si dhe është zonë tepër familjare, akses në rrugët kryesore me linjë urbani që të lidh me qendrën, shkollë, kopshte, çerdhe, njësi të ndryshme tregtare). Ekstra që ofron apartamenti: • me hipotek • kubaturë e rregullt katrore • ndërtim cilësor Për ta vizituar na kontaktoni !
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim