Shite stepi 2+1 e rindertuar dhe mobiluar

Shitet nga: Goni 04 Sht 16:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 500 000 LEK

Numri i dhomave: 2
Numri i kateve: Më shumë se 4 kate
Për vendbanimin: Rinovuar, E mobiluar
Ngrohje: Elektricitet
Komuna: Elbasan
Shitet shtepi ekzistuese kati 5 e rindertuar plotesisht dhe e mobiluar.
Lagjia 5 maj rruges qe te con per te kualidimi.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim