Okazion...!

Shitet nga: Armando..! Sot 12:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

120 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: Armando...!
Sipërfaqe: 108 m2
Numri i kateve: Kati përdhes të lartë
Për vendbanimin: Shtëpi e veçuar
Ngrohje: Qendrore
Komuna: Elbasan
Shitet shtepi 3+1+ banjo...!
Shtepia eshte ndertuar ne vitin 2014 me projekt sipas arkitektures Norvegjeze.Sip totale e tokes 325m2 sip.nderteses 108m2.Punimet e objektit jane teper cilesore,kopeshti eshte mbjelle me palma dhe ullinj per qejf sipas projektit.
Prona ndodhet buze rruges Nacionale Elbasan-Tirane,,400-500 m nga Ura e Zaranikes ne drejtimin e Tregut Agro Ushqimor Elbasan...!
Prona mund te perdoret edhe per biznes fale pozicionit gjeografik qe ka buze rruges...
Cmimi 120.000€. pak i diskutueshem.
Kontakt. 0696707300 Armando...! WhatsApp 0696707300...!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim