Okazion Shitet Shtepia

Shitet nga: Marko 11 Sht 10:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

82 000 LEK

Numri i dhomave: 5
Adresa: Kaldaje
Sipërfaqe: 107 m2
Numri i kateve: 4 kat
Ngrohje: Elektricitet
Komuna: Elbasan
Okazion shitet shtepia 107 m2 . Me te gjitha dokumentacionet e nevojshme . E mobiluar . Ka tre dhoma gjumi , nje dhome ndenje dhe gatimi , nje banjo , nje ballkon . Pamje nga dhomat e gjumit pa ndalim shikimi . Paisjet elektroshtepiake te reja 1 vit garanci . Sistemi i ngrohjes me kondicionere inverter pkus kaldaje me gaz ! Shtepia e shtrruar e gjitha me parket . Lagja kinezet perballe ciklit te ulet , hyrja e pare kati i 4 . Hyrja e rregulluar nga kati i pare deri tek kati i fundit !
Cmimi i diskutueshem !
Nr cel : 067 663 0876
069 403 5922
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim