Hyrje pallati

Shitet nga: Zeqir 01 Sht 21:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

30 000 000 LEK

Numri i dhomave: 3
Adresa: Me vendilator
Sipërfaqe: 60 m2
Numri i kateve: 1 kat
Për vendbanimin: Shtëpi e veçuar
Ngrohje: Nuk ka
Komuna: Elbasan
Shtepi per familje. Shtepia edhte e perbledher me dy banjo te kompletuara. Dy koridore . Ka dhe pak ambjent te jashtem. Çmimi i diskutueshem
30 miljon te vjetra.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim