Akazion...!

Shitet nga: Armando...! 18 Sht 23:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

120 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: Armando..!
Sipërfaqe: 108 m2
Numri i kateve: Kati përdhes të lartë
Për vendbanimin: Shtëpi e veçuar
Ngrohje: Qendrore
Komuna: Elbasan
Shitet shtepi 3+1+ banjo...!
Shtepia eshte ndertuar ne vitin 2014,sipas projektit dhe arkitetures Norvegjeze.
Punimet e ndertimit jane teper cilesore.Kopeshti eshte rregulluar dhe mbjelle me Palma e Ullinj per qejf sipas projektit.
Sip.totale e tokes 325m2 sip.ndertimit 108m2.
Prona mund te perdoret edhe per biznes fale pozicionit te favorshem gjeografik.
Prona ndodhet 400-500m nga Ura e Zaranikes.Buze rruges Nacionale Elbasan-Tirane ne drejtim te tregut Agro-Ushqimor Elbasan.Cmimi 120.000€ pak i diskutueshem.Kontakt: cel:0696707300
WatsApp:00355696707300...Armando..!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim