2 Shtepi Ngjitur

Shitet nga: Kaster D 15 Sht 00:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

100 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 300 m2
Numri i kateve: 1 kat
Ngrohje: Elektricitet
Komuna: Elbasan
Shiten 2 shtepi ngjitur me sip 300m2 . Se bashku shtepite njera e banueshme dhe trualli me cmimin 100.000€ . Mund te shitet dhe e pa banueshmja vec me sip 100m2 me cmimin 30 milion leke shqipare pjesa tjeter vec kesaj te fundit diskutohet cmimi ... Lagja esht nder me te qetat ne qytet. Per me teper kontat ne numrin cel. Ju faleminderit
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim