Rimorkio 750 kg

Shitet nga: Xxx 15 Sht 00:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Elbasan
Okazion! Shitet rimorkio me letra te rregullta. Rimorkio ka 2 muaj qe ka ardhur nga Gjermania dhe sapo eshte targuar. Eshte ne gjendje shume te mire dhe shume e mirembajtur. Shitet per arsye mosperdorimi!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim