Rafte Cilesore per Dyqan

Shitet nga: Loreta 06 Sht 19:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 845 EUR   2 100 EUR

Komuna: Elbasan
Rafte cilesore me dru dhe xham te bombarduar dhe me smuso. ndarje per magazinim ne forme dollapi te vogel ne pjesen e poshtme te cdo rafti. Shume te pershtatshme per dyqane moderne per shitje produktesh kozmetike apo edhe rroba ose canta.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim