Rroba te perdorura me shumice

Shitet nga: Rroba te perdorura 09 Sht 08:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Elbasan
Prodhimet : Unisex
Shesim rroba te perdorura. Lloje te ndryshme te seleksionuara sipas llojit, per femije e te rritur dhe cilesi te ndryshme. Cmime konkuruese. Paketimet fillojne nga 45Kg. Te importuara nga Italia dhe Zvicra.
Per cdo info mund te kontaktoni ne nr: 0696586329.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim