Ore dore FILA sintesi

Shitet nga: Enea 08 Mar 23:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 500 LEK

Komuna: Elbasan
Prodhimet : Unisex
Ore dolre e markes FILA (sintesi) , origjinale ,koplet metalike , rezistente kundra uijt deri ne 50 metra , e disponushhme ne dy ngjyra , e bardh dhe e zeze.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim