Cigare elektronike

Shitet nga: Juri 06 Tet 14:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 720 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

6 000 LEK

Komuna: Elbasan
Prodhimet : Unisex
Ngjyra e zez
Gjendja si e re pa shenja perdorimi
Funksionon nga 1-200w (vat)
Punon me karikim..
Ne cmim perfshihet nje rezistenc rezerv usb origjinale dhe shija(me biskot 0% nikotin) nga ana ime.
Cmimi 60 i disk
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim