Thai Stick vezë për shitje online

Shitet nga: Afro 19 Tet 17:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 740 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Elbasan
Prodhimet : Për meshkuj
Thai Stick vezë për shitj online

€ 50 - € 150 për sh 15 / gram

Ky është një kanabis gjithë i hapur - ju mund të pini duhan çdo pjesë të vetme të këtij shkop mund të jetë tym pasi ajo është 100% kanabis. Është e mbuluar plotësisht me hakmarrës, hash, thyer, dylli. Të gjithë elementët janë mbështjellë rreth një hell dhe të mbështjellë në gjethe tifozë të kanabisit dhe kërp dhe shërohet. Çdo përmban farë e keqe. Shkopi djeg thëngjill për të paktën shtatë orë. Rekomandoni lartë si një gjë e tërë-ditore, kamping ose në natyrë ose disa miq, llojin e partisë (gjëja).

Për të porositur me shkop, na kontaktoni:

Website: https://afro-medi.com/
Email: info@afro-medi.com
Tel: Thirrjet / SMS / WhatsApp: +49 152-1446-2436
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim