Shes dy ora xhepi floriri omega

Shitet nga: Gold 06 Qer 15:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Elbasan
Prodhimet : Për meshkuj
Shes dy ora xhepi njera imegaa 14k gold viti 1929 dhe tjetra e ber me porirsi floriri 18k 1890 dicka e till cmimi i diskutushem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim