Ore

Shitet nga: Enxho 22 Shk 09:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 1 180 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Elbasan
Prodhimet : Për meshkuj
Ora eshte funksione analoge dhe dixhitale te dyja njekohesisht .trregon oren minutat sekondat alarm kronometer daten shitet per arsye mosperdirimi
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim