Omega Seamaster 300m Kronograf

Shitet nga: Basil 08 Maj 16:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Elbasan
Prodhimet : Për meshkuj
Omega Seamaster 300m Kronograf 2225.80.00 D '
por në kushte të shkëlqyera me gjurmë të vogla që nuk mund të parashikojnë për këtë orë.
Asnjë kuti apo kartela, por mori një faturë nga ku ishte blerë dhe pastruar në vitin 2016
Ky është modeli i ri i fytyrës me rrobaqepësin e kuq
*** vjen me një tjetër byzylyk gome Omega dhe shtrëngim të ndryshme vendosjen ****
Bracelet dhe koprrac vetëm me vlerë më shumë se £ 500 !!!!!!
Është sikur të kesh 2 orë të ndryshme.
Rrip i gomës është plasaritur në skajet në dy vende që nuk mund të shihet në foto dhe ende ka vite të përdorimit të majtë.
Ky shikim i veçantë shkon për mbi 2500 funte në faqet e shikimit të EBay kështu që është një ujdi dhe ka një rrip shtesë!
Ora mban një kohë të përkryer, por tani duhet të jetë një shërbim për disa vjet dhe lëvizja chrongraphic duhet të mirëmbahet dhe pastrohet çdo 3 vjet. Ai mund të bëjë me një polak, por kurrë nuk e shqetësova. Nëse pronari i ri dëshiron shërbimin, unë mund t'ju jap detaje në kohën që specialistët e shikimit zviceran mund ta përdorin dhe ta pastrojnë lëvizjen duke përdorur pjesët origjinale nëse është e nevojshme, për £ 150 - £ 190 me gjysmën e kthesës 2 deri në 4 javë në çmimin Tregtari Omega të së njëjtës shërbim nga £ 500 + deri në 12 javë për të marrë mbrapa!
Çdo inspektim i mirëpritur
Mbledhja në mbledhje ose transferim bankar
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim