Longines ultra

Shitet nga: Gent Dje 10:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 6 510 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

440 EUR

Komuna: Elbasan
Prodhimet : Për meshkuj
Shitet longines automatik ne super gjendje estetike dhe funksionale,ora e lare ne flori 20 micron,ore shume e bukur dhe e hiolle,ora me kurdisje dhe automatike
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim