Zonja Rolex datejust 18ct

Shitet nga: Nicolas 08 Maj 18:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Elbasan
Prodhimet : Për femra
Zonja Rolex datejust 18ct nga metali me kuti dhe gazeta lidhje të zakonshme rezervë Rolex tag Unë nuk e kam asnjë vit, por duket në gjendje të mirë përveç disa gërvishtjet në pjesën e pasme të parë për të parë do të blejë pazaret e tregut
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim