SOBE KALDAJA ME DRU

Shitet nga: Bmw 14 Sht 20:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt për 11 190 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

700 EUR

Komuna: Elbasan
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Shitet soba kaldaja me dru
20 kw ka furre dhe suprine per gatim
Sobat jane te reja dhe te pa ndezura
Te prodhuara ne Bosnje.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim