Tavoline Per Desktop ose Studimi

Shitet nga: IGLI Sot 10:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 500 LEK   3 300 LEK

Komuna: Elbasan
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
Shitet tavolina sic e shikoni ne foto , ngjyre blu .
Gjendja e perdorur , gjeresia eshte 96cm ndersa gjatesia 70 . Ka rafte nje per tastieren e pc dhe nje per te vendosur letra apo gjera zyre .
Pjesa siper eshte e cmontueshme mund ta heqesh nese do .
Shitet me cmim 29 mij lek .
Dergohet me poste ne te gjithe Shqiperine
Shkruani ne whatsapp
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim