Materiale dhe vegla ndertimi

Shitet nga: Blerim 12 Sht 21:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Elbasan
*pompe suvatimi
*helikopter betoni
*vibrator betoni
*betoniere benzine dhe korenti
*tranxhe dhe banko hekri
*gjenerator
*kompresor
*skeleri armature
*puntela
*armature (betoforme , derrase , binare te ndryshem)
* etj..............
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim