Shitet

Shitet nga: Klodiana 07 Gush 23:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt për 840 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

7 000 LEK

Komuna: Elbasan
Prodhimet : Mobilje/Pajisje
Shes tavoline ngrenie per femije te firmes chico. Ne gjendje shume te mire dhe fare pak e perdorur. Bashke me tavolinen shese dhe rrethoren.Theksoj qe te dyja jane blere ne itali dhe jane te mirbajtura shum mire.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim