Shkopa Baterie/Jazz "Drum"

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: Pc-Point & Smart Home 08 Korr 11:01 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

700 LEK

Komuna: Elbasan
Prodhimet : Të tjera
Shkopa Baterie Jazz "Drum"
Dimensioni: 5A dhe 7A

Cmimi nga 700Lek
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim