Shiten per arsye se kam shum bokse + amplifika

Shitet nga: Lem general music 27 Qer 15:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

700 LEK

Komuna: Elbasan
Prodhimet : Të tjera
2 bokse gemini nga 350 wat rms ( 700 wat )
Frekuenca JBN AMERIKANE 60 WAT RMS 1 FREKUENC 1 amplifik lem gjeneral music MADE IN ITALY shum potent dhe i fuqishem pa asnje lloj difekti nga ana e fuqise ndersa mixeri lart 3 ose 4 shina bejn pak zhurme + 2 kamaleca + fishat perkatese me koka nuetrik gjermane ...jan te gateshme per cfare do lloj prove 2 3 4 5 ore ndezur ...cmimi pak i diskutueshem ...shiten edhe te ndare ..amplifika mban edhe 2 bokse tjere
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim