Shiten Paisje per DJ

Shitet nga: Foni Dinacord me bokse FBT 14 Gush 19:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

350 000 LEK

Komuna: Elbasan
Prodhimet : Të tjera
Shiten paisje per DJ ose Orkestra, shum pak te perdorura. Dynacord 16 kanale PowerMate-2, 2 x 700 W ne 8ohm. 2 Bokse satelit FBT, seria Verve 152, 15 inch, 700 W copa. 2 Bokse satelit FBT, seria Verve 15A, 15 inch, 400 W copa. 4 Steka Boksesh ngjyre gri. 2 Kabuj boksesh 20 metra dhe 2 kabuj 10 metra.1 Shure Beta55 me 20m kabull. Çmimi i pa negocjueshem. Bli dhe fillo pun direkt 🙀. (Jam privat jo dyqan)
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim