Shiten frekuenca

Shitet nga: B&C 13 Pri 09:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë produkt për 4 800 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Elbasan
Prodhimet : Të tjera
Shiten 4 frekuenca B&C 750 8. Dy jane me hinka dhe dy te tjera jo. Shiten cift. 350 mije leke me hinka. 250 mije pa hinka. Gjithcka me prove.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim