Preamp Presonus Rc 500

Shitet nga: Hamit 07 Pri 15:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë produkt për 9 590 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Elbasan
Prodhimet : Të tjera
Shitet Presonus Rc 500 shume pak i perdorur, sic duket edhe ne foto dhe ne gjendje shume te mire pune. Preamp, compresor FET dhe equlaizer Gjysem parametrik. Eshte channel strip qe eshte prodhuar vitet e fundit nga presonus. Per me shume info rreth ketij channel strip lexoni ne faqen e presonusit: https://www.presonus.com/products/rc-500
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim