Pajisje dëgjimi Përforcues i zërit Bionik (SPY)

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: Pc-Point & Smart Home 16 Gush 10:45 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Blej këtë produkt për 1 260 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

79 EUR

Komuna: Elbasan
Prodhimet : Të tjera
Pajisje dëgjimi Fushëveprimi Përforcues i zërit Bionik i zërit 100 metra për zë 10X

Së fundmi është e mundur që ju të dëgjoni tingujt e çdo volumi mbi distanca të mëdha dhe madje edhe të regjistroni ato në mënyrë të qetë.

Ju nuk do t'i besoni veshët tuaj kur dëgjoni zhurmat e zërit të padëgjueshëm dhe shumë tinguj të tjerë në distanca të mëdha! Një efekt pothuajse i çuditshëm, kur e përjetoni për herë të parë!

Kjo është bërë e mundur nga gjenerata më e re e një sistemi të amplifikimit të zërit të teknologjisë elektronike të rregullueshme dhe të kontrollueshme individualisht. Ky sistem lejon eliminimin më të madh të mundshëm të zhurmave shqetësuese të sfondit përmes përdorimit të një teknologjie të sofistikuar të antenave parabolike. Vetëm ato valë akustike që janë në shënjestër degjohen, bashkohen dhe përqendrohen në mikrofon. Normalisht kjo është e mundur vetëm përmes përdorimit të rindërtimit kompleks elektronik dhe teknologjisë së filtrave.

Kufjet lidhen me amplifikatorin e zërit dhe sigurojnë mbrojtje shtesë kundër zhurmave shqetësuese të sfondit.

Një tërheqje e veçantë është mundësia e regjistrimit deri në 12 sekonda të tingujve digjitale duke shtypur një buton. Natyrisht mundësia e lidhjes së një regjistruesi të jashtëm ekziston për kohëzgjatje më të gjata (nuk përfshihen).

Integruar në pajisje është një pamje teleskopike me zgjerimin e 10-fish, në mënyrë që ju të mos dëgjoni vetëm objektin në shënjestër, por gjithashtu ta ndiqni optikisht pa pasur nevojë të përdorni dylbi shtesë. Kjo ka efekt të përshtatshëm për të mundësuar përafrimin e saktë të antenës parabolike në objektiv.

Dëgjimi i personave të tretë pa pëlqimin e tyre nuk lejohet dhe prandaj ndonjëherë është e dënueshme! Për më tepër, kjo është për perdorim gjuetie ose te apasionuarit e natyres.

Cmimi: 79€

DERGOJME ME POSTEN ADEX NE TE GJITHE SHQIPERINE. (Pagesa behet ne momentin qe ju dorezohet produkti)
———————————
Pc-Point & Smart Home
Rruga: Rinia, Elbasan
Tel: +355 69 27 97 167
Mail: point-pc@hotmail.com

https://www.facebook.com/Pc-Point-Smart-Home-500320390167260/
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim